Create a Website Forum or Website Chat Room for your website.

Iranian Football Page - Since 1996

Iranian Football Page - Since 1996
_________________________________________

فدراسین فوتبال
ابرار ورزشی
FC پرسپولیس
ایرنا
IFP_2
FIFA
LiveScore-Iran
Live
Soccer TV
تیم ملی
خبر ورزشی
FC استقلال
IRIB TV
IFP_3
AFC
Live Score
Iran TV
لیگ آفتابه لگن ایران
فارس نیوز
ایران ورزشی
نود
ایپنا
ورزش ۳
تسنیم
IPL Stats
90 TV
Sky Sport
مهر نیوز
خبرآنلاین
پرژین فوتبال
ایسنا
فوتبالیترین
ISP
Football HL
11v11
Jaam Radio
Email IFP Admin
پارسی نویس
World Cup Schedule
WC Predictor
WC TV Schedule
_________________________________________


Post Message
پیام بنویسید


65,535 Entries
Kazem  
April 21

Comments:
Zinsky here is the link

http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-43821853


Zinsky 
April 21

Comments:
The head of the department of Islamic guidance in the Iranian city of Mashhad has been arrested after people danced at an event in a local shopping centre.

A video showed a crowd of men and women enjoying a performance by a singer.

Mixing between the genders and dancing in public are severely restricted under Iran's Islamic laws.

A judicial official said the shopping centre event, which was authorised by the Islamic guidance department, was an "offence against public decency".

Mashhad is the location of an important Shia shrine and is a stronghold of particularly hardline clerics.


Observer 
April 21

Comments:

I always see money in everything too.


Gorbi 
April 21

Comments:گاسپار: کی روش چیز‌هایی را می‌بیند که دیگران نمی‌بینند!/ در تیم ملی ایران شگفتی‌های بسیاری را دیدم

دن گاسپار مربی آمریکایی سابق دوازه بان‌های تیم ملی فوتبال ایران گفت: در شش سال گذشته که در تیم ملی ایران بودم پیشرفت و شگفتی‌های بسیاری را دیدم

[18-4-21-140407896097_153]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از «ساکر» ؛ دن گاسپار مربی سابق دروازه بان های تیم ملی ایران گفت: در طول شش سالی که در تیم ملی فوتبال ایران بودم پیشرفت و شگفتی های بسیاری را دیدیم و کارلوس کی روش با نبوغ خود باعث شد بتوانیم در طول ۶ سال ، حضور در ۲ دوره از جام جهانی را تجربه کنیم.

این مربی آمریکایی در جام جهانی ۲۰۱۰ با کارلوس کی روش شروع به همکاری کرد و توانست همراه با تیم پرتغال موفقیت هایی را به دست بیاورد. در ادامه این مربی به همراه کی روش به ایران سفر کرد تا در کنار او به فعالیت خود در فوتبال ادامه دهد.

او می گوید: برای ادامه کارم در تیم ملی فوتبال ایران ، تهران را به عنوان محل سکونت خود انتخاب کردم و توانستم از فرهنگ و جذابیت های این شهر لذت ببرم. همچنین خانواده ام من را در این راه همراهی کردند تا بتوانم زندگی بسیار خوبی را در پایتخت ایران داشته باشم.

گاسپار در رابطه با دروازه بان های تیم ملی فوتبال ایران می گوید: دورازه بان های تیم ملی ایران بسیار قدرتمند هستند، همچنین آن ها بسیار به دنبال پیشرفت و رشد در این فضا می باشند. او همچنین به تحسین دروازه بان ها پرداخت و اظهار کرد که ما در دوره مقدماتی جام جهانی تنها ۲ گل دریافت کردیم و از این لحاظ شگفتی ساز شدیم.

او در رابطه با برنامه آینده دروازه بان ها اظهار کرد: دروازه بان ها تنها باید بر روی پردازش بازی، مدیریت موثر توپ در زمین فوتبال و توزیع مثبت آن بپردازند. همچنین ما در حال حاضر چندین دروازه بان ایرانی در خارج از کشور داریم و این اتفاق بسیار عالی برای ایران است زیرا این بازیکنان می توانند در سطح بالا و لیگ های بین المللی فعالیت کنند.

گاسپار می گوید: من از دروازه بان های تیم ملی فوتبال ایران قدردانی می کنم زیرا با وجود موانع بسیاری که بر سر راه آن ها است با شجاعت، عزت و عشق به کار خود ادامه می دهند.برای موفقیت آن ها باید بگویم بازی تیمی و دوستی بین بازیکنان از هر چیز دیگری مهمتر است. ما روی مسیر موفقیت خود تمرکز کرده ایم و در این مسیر قدم گذاشته ایم و به این موضوع باور دارم بهترین نتایج را می توانیم کسب کنیم.

او در ادامه افزود: کارلوس کی روش بسیار در کارش دقت می کند و چیزهایی را می بیند که دیگران نمی بینند.

گاسپار در ارتباط با طرفداران تیم ملی ایران افزود: طرفداران فوتبال ایران بسیار پر شور هستند و ما را در داخل و حتی خارج از کشور دنبال می کنند و در روند موفقیت ما تاثیر بسیاری دارند.


Gorbi 
April 20

Comments:
Saudi Arabia will play Italy and Germany before the WC. I'm not sure how smart that is! I mean chances are they will be beat like a drum just before the WC! It is also rumored that they will be hiring Roberto Mancini as head coach.


Zinsky 
April 20

Comments:

Round 30

 RDateHomeScoreAwayHTCrowd
 304/27/2018Foolad KHU-Teraktor TBZ  
 304/27/2018Gostaresh TBZ-Padideh MSH  
 304/27/2018Naft TEH-Zobahan ESF  
 304/27/2018Paykan TEH-Saipa TEH  
 304/27/2018Perspolis TEH-SepidRood RST  
 304/27/2018Sanat Naft ABD-Esteghlal KHU  
 304/27/2018Sepahan ESF-Esteghlal TEH  
 304/27/2018SiahJamegan MSH-Pars Jonobi JAM  
Created on 12/11/2017


Zinsky 
April 20

Comments:

Round 29

 RDateHomeScoreAwayHTCrowd
 294/22/2018Esteghlal KHU-Sepahan ESF  
 294/22/2018Esteghlal TEH-Paykan TEH  
 294/22/2018Padideh MSH-SiahJamegan MSH  
 294/22/2018Pars Jonobi JAM-Naft TEH  
 294/22/2018Saipa TEH-Gostaresh TBZ  
 294/22/2018SepidRood RST-Foolad KHU  
 294/22/2018Teraktor TBZ-Sanat Naft ABD  
 294/22/2018Zobahan ESF-Perspolis TEH  
Created on 12/11/2017


Red Devil's Advocate 
April 20

Comments:
Congratulations to Shayan for his book. He is most. Responsible and faithful defender of nezam va shariat in current generation of fake players.
We need more of him.


Gorbi 
April 20

Comments:
R.I.P. Avicii

Zinsky 
April 20

Comments:
I knew it! We invented credit card as well!!!


موسسه خاورشناسی دانشگاه شیکاگو مجموعه‌ای از ۳۰۰ لوح و کتیبه باستانی ایرانی را به سازمان میراث فرهنگی ایران بازگرداند. این کتیبه‌ها گویا حاوی اسنادی هستند که جزئیات مربوط به اقدامات داخلی امپراتوری ایران باستان را نشان می‌دهند. این ۳۰۰ لوح و کتیبه از خاک رس ساخته شده‌اند و روی آنها با خطوط میخی حکاکی شده است و حاوی اطلاعات و جزئیات قلمرو و پایتخت ایران در حدود سال ۵۰۰ پیش از میلاد است. این لوح‌ها به همراه ده‌ها هزار لوح و کتیبه دیگری بود که در سال ۱۹۳۷ توسط این موسسه خاورشناسی برای انجام مطالعات بیشتر قرض گرفته شده بود.

لوح هایی شبیه کارت اعتباری در تمدن ایران

روی این کتیبه‌ها، اطلاعات و داده‌هایی در رابطه با مقدار جیره غذایی که روزانه به کارگران در مناطق نزدیک اپراطوری داده می‌شد، ثبت شده است. درواقع مقامات در آن مناطق این کتیبه‌ها را به پایتخت می‌فرستاند تا میزان پرداختی‌شان به کارگران را ثبت کنند و همچنین از طریق این کتیبه‌ها می‌شد اطلاعات مربوط به نمایندگانی که به این منطقه رفت‌وآمد داشتند را نیز به دست آورد. چارلز جونز پژوهشگر و کتابدار در موسسه خاورشناسی دانشگاه شیکاگو و همینطور متخصص لوح و کتیبه می‌گوید: «عملکرد این لوح‌ها به‌نوعی شبیه به قبض و رسید کارت‌های اعتباری است و اطلاعات بسیار پرباری از طریق این کتیبه‌ها ردوبدل می‌شد.»


lol 
April 20

Comments:

[13970131000512_PhotoL]
[13970131000515_PhotoL]


Zinsky 
April 20

Comments:
Singapore Changi Airport Was elected as the best airport of the year. I think Imam Khomayne was 2nd 🤪🤪🤪


Gorbi 
April 20

Comments:
گفتگو با علیرضا جهانبخش درباره درخشش در آلکمار


Gorbi 
April 20

Comments:
Hazfi Final: 

AZ vs. Feyenoord

Sunday @ 9:00 AM PST


Zinsky 
April 20

Comments:
Is that his style? He took the money from Turkish club and never paid them back. Now this!!!

به گزارش خبرگزاری فارس، وکیل ایتالیایی ایجنت انتقال دهنده طارمی به قطر طی نامه‌ای به این بازیکن و دو باشگاه الغرافه و پرسپولیس خواستار تسویه مطالبات این ایجنت شد.

طارمی طبق تعهدنامه‌ای که امضا کرده باید یک‌صد هزار دلار از طرف خودش و باشگاه پرسپولیس به ایجنت پرداخت می‌کرد. او این پول را از باشگاه الغرافه تحویل گرفته اما به ایجنت واسطه انتقالش پرداخت نکرده است.

وکیل یاد شده ده روز به طارمی و پرسپولیس وقت داده تا نسبت به تسویه این مبلغ اقدام نماید. پس از آن در فیفا طرح دعوی خواهد کرد. 

باید دید آیا در آستانه جام جهانی طارمی با پرونده دیگری در فیفا مواجه می شود؟


Gorbi 
April 20

Comments:


Gorbi 
April 20

Comments:
I wonder how seriously CQ is looking at him!

منچسترسیتی به دنبال جذب ارزانی/ ملبورن سیتی تمایلی به فروش ستاره ایرانی‌اش ندارد

در حالی که شش باشگاه از جمله منچسترسیتی خواهان به خدمت گرفتن ستاره ایرانی‌الاصل ملبورن سیتی هستند، هدف این باشگاه حفظ اوست

[1397013110251530613900564]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برایان ماروود، مدیر اجرایی باشگاه ملبورن سیتی در گفت‌وگو با برنامه «The World Game» از شبکه تلویزیونی «SBS» استرالیا خبر داد دنیل ارزانی، هافبک ایرانی - استرالیایی این تیم پیشنهادات متعددی از جمله از جانب منچسترسیتی دارد، اما هدف ملبورن سیتی حفظ این هافبک نفوذی بااستعداد برای فصل آینده است.

بر اساس گزارش این برنامه تلویزیونی، فشارها در هفته‌های اخیر به برت فن‌مارویک، سرمربی تیم ملی استرالیا برای دعوت از دنیل ارزانی به ترکیب ساکروس به منظور حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ افزایش پیدا کرده، این در حالی است که یک منبع نزدیک به این بازیکن ایرانی‌‌الاصل احتمال پیوستن ارزانی به تیم ملی ایران را رد نکرد، تیمی که کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی‌اش وضعیت او را از نزدیک دنبال می‌کند.

برایان ماروود در این باره گفت: می‌توان این اطمینان را داد که ارزانی فصل بعد هم در ملبورن سیتی خواهد بود. ما قصدی برای فروش او نداریم. چیزی که دنیل به آن نیاز دارد، بازی کردن است. او نیاز به بازی‌هایی در محیط رقابتی دارد. خیلی از بازیکنان بوده‌‌اند که استرالیا را در سن جوانی ترک کرده‌اند، اما خیلی زود برگشته‌اند.

وی افزود: در حال حاضر، اگر ارزانی به لیگی دیگر برود و فرصت بازی پیدا نکند، کمکی به او نخواهد شد. به اعتقاد من بهتر است ارزانی اینجا بماند، چون فرصت بازی خواهد داشت و به یادگیری در این محیط خوب ادامه خواهد داد.

ارزانی نیز تمایل به حضور در تیم ملی استرالیا دارد، اما در عین حال تمایل دارد از شانس خود برای بازی در جام جهانی ۲۰۱۸ استفاده کند.

دنیل ارزانی گفت: امیدوارم که در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور داشته باشم و نگاهم معطوف به حضور در این مسابقات است.


چشم بادومی  
April 20

Comments:


Realist 
April 20

Comments:
Its sad to see how screwed up Iran became under these alhoobds


Farzad 
April 19

Comments:


Farzad 
April 19

Comments:


Farzad 
April 19

Comments:


Coke 
April 19

Comments:
Gorbi jan

The leopard eye design looks nice. The flag one looks like Italian flag.


Melli Manghali 
April 19

Comments:


Zinsky 
April 19

Comments:
کدام لژیونر ایرانی در طول تاریخ بهترین عملکرد را داشته؟

ورزش > فوتبال ملی - درخشش علیرضا جهانبخش بهانه شده تا آمار لژیونرهای تاریخ فوتبال ایران مورد مقایسه قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا جهانبخش این روزها را به بهترین شکل ممکن پشت سر می گذارد. او در تیم آلکمار همچنان می درخشد و فاصله زیادی تا کسب آقای گلی و البته عنوان بهترین بازیکن فصل ندارد. جهانبخش تا اینجای لیگ هلند هجده گل زده و دوازده پاس گل ثبت کرده. این باعث شده که جهانبخش در صدر بهترین لژیونرهای تاریخ ایران از نظر عملکرد باشد. رضا قوچان نژاد با نوزده گل و سه پاس گل در یک فصل، وحید هاشمیان با شانزده گل و پنج پاس گل در یک فصل و مهدی مهدوی کیا با دو گل و چهارده پاس گل در یک فصل نیز سایر لژیونرهای موفق ایران در این زمینه هستند.


Gorbi 
April 19

Comments:
Any of these fan designs are better than the simple one we're gonna have at the WC! Any of them!
[2hd1ua8]

[2vb0pjn]


Gorbi 
April 19

Comments:
This is good news.

بازگشت امپراتور پرسپولیسی‌ها به لیگ برتر

افشین قطبی فصل بعد در لیگ برتر ایران مربیگری خواهد کرد

[dsc03418]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ افشین قطبی به زودی به ایران برمی‌گردد تا فصل آینده در ایران مربیگری کند. گفته‌می‌شود سپاهان و تراکتورسازی تمایل به همکاری با وی دارند، همچنین مشکل مالیاتی قطبی امروز به کلی حل شد.

قطبی پس از مربیگری در پرسپولیس و تیم ملی دیگر به ایران برنگشت و در ژاپن و چین به مربیگری مشغول شد.


Bardia 
April 19

Comments:
It is really good to see Jahanbaksh and Azmoon reaching their peak before the WC.


Ali P. 
April 19

Comments:
This is the original article of the translation that Gorbi posted:

'Fantastische' Jahanbakhsh: straks zullen mijn ouders de beelden zien

Damesh garm, mesleh bolbol Dutch harf mizaneh!!  :-)Gorbi 
April 19

Comments:
Olympiacos has set Ansarifard's transfer price at 10 Mil Euros.
 < Previous 30
Page:
Next 30 >  

Back to Iranian Football Page