Create a Website Forum, Guestbook Hosting, or Website Chat Room for your website.

Iranian Football Page - Since 1996

Iranian Football Page - Since 1996
_________________________________________

فدراسین فوتبال
ابرار ورزشی
FC پرسپولیس
ایرنا
IFP_2
FIFA
LiveScore-Iran
Live
Soccer TV
تیم ملی
خبر ورزشی
FC استقلال
گل
IFP_3
AFC
Live Score
Iran TV
لیگ آفتابه لگن ایران
فارس نیوز
ایران ورزشی
نود
ایپنا
ورزش ۳
تسنیم
IPL Stats
90 TV
Sky Sport
مهر نیوز
خبرآنلاین
پرژین فوتبال
ایسنا
فوتبالیترین
ISP
Football HL
11v11
Jaam Radio
Email IFP Admin
پارسی نویس
Confed Cup
_________________________________________
Iran vs. S. Korea | Thursday 8/31/2017 | 5:30 AM PDT


Post Message
پیام بنویسید


65,535 Entries
Gorbi 
June 18

Comments:
4 years ago today... A few faces have changed, but the same jubilation... 


Image may contain: one or more people


Gorbi 
June 17

Comments:
Zinsky,
Gorbi 
June 17

Comments:
SundayFIFA Confederations Cup 
 8:00amPortugal vs MexicofuboTVFox Sports 1FOX…
 11:00amCameroon vs ChilefuboTVFox Sports 2FOX…


Zinsky 
June 17

Comments:
Is this even legal? What am I saying? Legal? Funny...


Talk show host Stephen Colbert commented on CBS's "Late Show" that amid the current political climate, where President Donald Trump has contended with leaked information from sensitive policy issues to common gossip on a near-daily basis, it was curious how no one had come forward with leaks about the GOP healthcare bill currently under negotiation in the Senate, The Hill reported Saturday.

"What's in it?" Colbert asked. "Who knows? All we know so far is their foolproof plan for getting it passed — keeping their healthcare bill secret."


Zinsky 
June 17

Comments:
شکست ایران برابر لهستان و نرسیدن به فینال/ بنزین سبز دیر تزریق شد

شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۲
به گزارش خبرنگار مهر، ملی پوشان والیبال ایران که در هفته اول صاحب دو شکست و یک پیروزی و در هفته دوم صاحب دو پیروزی و یک شکست شده بودند، در دومین دیدار هفته سوم به مصاف تیم ملی لهستان رفتند و در پایان ۳ بر صفر نتیجه را به حریف واگذار کردند. ملی پوشان ایران این بازی را ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲ به حریف واگذار کردند.

شاگردان کولاکوویچ در بازی اول هفته سوم برابر آمریکا هم با همین نتیجه شکست خورده بودند. با این شرایط کار تیم ملی برای صعود به مرحله فینال لیگ سطح یک جهانی تمام شد و دیگر شانسی برای حضور در برزیل وجود نخواهد داشت.


Gorbi 
June 17

Comments:
Son Carries Disabled Mom Down 24 Flights Of Stairs During London Tower Fire

http://www.inspiremore.com/farhad-neda-rescue-london-fire/?%3Futm_medium=social&utm_source=RUQU&utm_campaign=partner


Cyruss 
June 17

Comments:
The Russian boss looks exactly like mosssieu Hambarsoom from the sandwich shop near my high school on Bahar street.


Zinsky 
June 17

Comments:
kAmkAr Jaan,

Thanks


Gorbi 
June 17

Comments:
Iran-Poland Livelol 
June 17

Comments:
Fake lol:
Jeesh dari?

LOL...


kAmkAr 
June 17

Comments:
Zinsky, I'm not into real estate at all. But this website in Iran is equivalent to Craigslist here in the States. They have Amlaak. Might help.

https://www.sheypoor.com/


! 
June 17

Comments:
Real lol please fart.


lol 
June 17

Comments:
Interesting news about PAG, I thought he was our worst player against uzbakestan. Actually, if it was not for hosseini covering for him on a couple of occasions, things could have got ugly because PAG's lack of speed.
During the uzb/ iran game, I realized how slow PAG was.

The real lol - not the fake one!


lol 
June 17

Comments:
ترامپ یک یانکی بدون روتوش
این جور گاو چرونها میگن هر کی زور داره حق داره و بس
عشوه دموکراسی و حقوق بشر حالیشون نیست


Gorbi 
June 17

Comments:
Offers from Bundesliga...

مدافع لژیونر تیم‌ملی عملکرد فوق‌العاده‌ای در مسابقات انتخابی جام‌جهانی داشت

[16-9-25-13441716091101000041_org]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مرتضی پورعلی‌گنجی که مدت‌هاست کی‌روش از او به عنوان یکی از مدافعان اصلی تیم ملی استفاده می‌کند به حضور در لیگ‌های سطح اول فوتبال جهان فکر می‌کند و ممکن است در سال قبل از جام جهانی این مدافع جوان را در اروپا ببینیم. پورعلی‌گنجی که شش ماه از قراردادش با السد باقی مانده تقاضای تمدید قرارداد قطری‌ها برای یک سال و نیم آینده را بی‌جواب گذاشته و منتظر بررسی پیشنهادات اروپایی‌اش است. مدافع فیکس تیم ملی از بوندس‌لیگا و چند کشور دیگر پیشنهاداتی دارد که باید در روزهای آینده بررسی شود. پورعلی‌گنجی در بازی‌های مقدماتی جام جهانی درخشش قابل قبلی داشته و با توجه به حضور تعداد زیادی از ملی‌پوشان در اروپا حالا او هم ترغیب شده ادامه مسیر حرفه‌ای‌اش را در قاره سبز پیگیری کند. باید دید مرتضی فصل منتهی به جام جهانی را در اروپا خواهد بود یا برای بعد از جام جهانی برنامه حضور در لیگ‌های معتبر را پیگیری خواهد کرد.


Zinsky 
June 16

Comments:
Anyone here has any idea about housing in Iran? Is there a good website to check out the price per meter and such?


Cyruss 
June 16

Comments:
یک زمانی امید ما این بود که علی‌اکبر‌ استاداسدی به خودمان گل نزند تا بتوانیم به جام‌ جهانی برویم اما این بار به گونه‌‌ای صعود کردیم که اگر جواد خیابانی دو دقیقه دیگر میکروفن دستش بود، به خروشچف و گورباچف و آنتوان چخوف هم سلام می‌رساند


69*69 
June 16

Comments:
https://www.mintpressnews.com/wp-content/uploads/2017/06/AP_4911160135.jpg


Shahryar 
June 16

Comments:

What a leader CQ is; amazing maturity and composure.


Gorbi 
June 16

Comments:کی‌روش ارزانترین و سودآورترین مربی تاریخ فوتبال ایران

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران که به واسطه مبلغ قراردادش بارها مورد انتقاد مخالفانش قرار گرفت با دومین صعود پیاپی به جام جهانی حالا سودآورترین مربی ایران است

[2484924]

به گزارش خبرنگار مهر، بیشرین انتقاد از کارلوس کی روش مربوط به قرارداد گرانقیمت این مربی بود. کی روش بارها توسط پیشکسوتان فوتبال ایران متهم شد به گران بودن و هزینه زیاد روی دست فوتبال ایران گذاشتن حال پرسش این است که آیا این حرف ها درست بود یا غلط؟

بیش از ۴۰ میلیارد تومان درآمد اولیه تیم ملی ایران از صعود به جام جهانی فوتبال بوده است، در واقع این عدد منهای پول آماده سازی و تدارکات و البته منهای درآمدی است که فیفا به باشگاه هایی که صاحب بازیکن در تیم های ملی کشورشان هستند پرداخت می کند که با احتساب این اعداد درآمد فوتبال ایران حتی بیشتر از این مبالغ هم خواهد بود.

همه آنها که تصور می کردند کی روش مربی گرانی است باید بدانند که این مربی پرتغالی تقریبا همه هزینه های خودش را، همه دستمزدهایی که گرفته و حتی بیش از آن را برای فوتبال ایران جبران کرده است. در واقع کی روش ارزانترین مربی تاریخ فوتبال ایران هم می تواند باشد چون او به عبارتی ۶ و به شایعه ای ۷/۵ میلیارد تومان دستمزد سالانه می گیرد که در همه چهار سال گذشته این عدد می شود چیزی حدود ۳۰ میلیارد تومان.

درست که نگاه کنیم متوجه می شویم که این مربی بیش از ۱۵ میلیارد تومان هم برای فوتبال ایران منهای درآمد خودش سود گذاشته است و فراموش نکنید که او در دوره قبل هم مربی تیم ملی فوتبال ایران بوده و همین درآمد و همین هزینه ها را ر دوره قبل هم داشته است و آنجا هم چیزی نزدیک به ۱۵ میلیارد تومان برای فوتبال ایران درآمد زایی کرده است که جمعا این دو عدد با هم می شوند ۳۰ میلیارد تومان.

تدارکات و هزینه های آماده سازی را چه با این مربی و هر مربی دیگری فوتبال ایران داشته است و فرقی ندارد حتی در دوره برانکو که البته با این مربی هم به جام جهانی صعود کردیم اردوی بلند مدتی در اتریش و در قلب اروپا داشتیم و بازی های تدارکاتی بزرگی را هم انجام دادیم که بسیار هم گران بود اما برای همین کی روش اردوهای ارمنستان و امارات را عملا لغو کردیم.

این ها آمار است، اعداد است، علم است و سفسطه لازم ندارد. کی روش نه تنها هزینه ای روی دست ما نمی گذارد بلکه با درآمدهای میلیاردی از صعود به جام جهانی، از اسپانسرهای قدرتمندتری که سراغ فوتبال ایران می آیند، از ترانسفر بازیکنان به کشور های دیگر که زیر دست او اوج می گیرند سود سرشاری را برای فوتبال ایران رقم زده است که معادل آن را در این سال ها نداشته ایم.

بارها برای مربیان ارزان تر هزینه کرده ایم، آن هزینه ها هم خیلی کمتر از این مبلغ نبوده اند، البته ارزان تر بوده اند اما نه خیلی زیاد اما برگشتی برای فوتبال ایران نداشته ایم. حالا با کی روش نه تنها پولی هزینه نکرده ایم بلکه درآمد زایی درستی هم داشته ایم.

پیشکسوتان و کارشناسان منتقد این مربی را حالا عودت می دهیم به منصفانه خواندن این اعداد و از آنها خواهش می کنیم برای آینده درست تر نقد کنند و چراغ راه فوتبال ایران باشند نه چوبی لای چرخ.


Gorbi 
June 16

Comments:
Confederations Cup begins tomorrow

Russia vs. New Zeland 
8 AM PDT on FS1HD


Zinsky 
June 16

Comments:
Carlos Queiroz insists that Iran ‘will not go to Russia as tourists’

Mir Farhad Ali Khan
Thursday June 15

ESPN – TEHRAN, Carlos Queiroz has been making history this week with Iran, and he wants to do so again next summer.

On June 12, Team Melli, as the national team is known, qualified for the World Cup — the first time they’ll be in back-to-back competitions — and now their sights are set on a debut appearance in the knockout stages.

Not long before midnight at the iconic Azadi Stadium in Tehran, the Mozambique-born manager was thrown into the air by his squad of Iranian players after they had defeated Uzbekistan 2-0. It was in recognition of a perfect World Cup qualification campaign and their being second only to Brazil in booking a berth in Russia.

“The atmosphere and excitement of the fans were great. They deserve this,” Queiroz told ESPN FC.

Iran deserves it too and have been dominant in the third round of qualification, doing the job with two of the ten games still to play. Not only are Iran unbeaten, but not once has the defence been breached. Perhaps most impressive was that all knew a win at home to Uzbekistan would be enough for a ticket to Russia, and all expected exactly that would happen. This is a team that delivers.

“We tried not to think about the World Cup, not to play two games in the same game,” said Queiroz who was appointed in 2011. “We just wanted to focus on Uzbekistan, just win the game and collect the points. No doubt we were the best team on the pitch and fortunately, we won. Someone needs to win in football, and it was us.”

After four years in which Iran was Asia’s highest-ranked team according to FIFA, few would argue that this team is the best on the pitch, the only one of any of the traditional continental powerhouses to shine consistently in qualification.

Despite that, Queiroz believes Iran still has work to do.

“I think that, honestly, there are two competitions in Asia,” said the former Real Madrid and Portugal boss. “The stats and the real competition. From a data point of view, the numbers show that we are the No. 1 and there is no doubt about that. We did not concede one goal, did not lose and qualified with two games left.

“But overall, we are far away from the international level. In that sense, I believe that South Korea and Japan are one step ahead of us. They have more experience and football closer to European standards. This is the gap we need to close during our preparation.”

Preparation is key. There is a year until it all starts. In the past, Iran has struggled to arrange training camps and friendlies, watching with envy as Asian rivals play all around the world.

“Not many [understand] as to the right amount of credit we deserve for this qualification,” he said. “It is hard to explain to the world our problems and that it is hard to find a place to train or teams to play.”

Queiroz has had numerous run-ins with bosses at the Iranian Football Federation and various clubs in his six years in the position. Now he wants total support in the 12 months leading to Russia.

“I will try to make a statement similar to a famous statement made by a famous old and great President: The question is not what Team Melli can do for Iran, but what Iran can do for Team Melli.

“In order to progress, we need better infrastructure and financial support for camps and friendly games.If we don’t do that, the result will be stagnation. This is not the expectation for Iran fans and not what they deserve.

“It is time to say that the national team has been doing everything for Iranian football, now it is time for the authorities to step up. The passion is there and we need to implement a different program in order for different players to progress. In Portugal, we were producing good players 26 or 30 years ago, but in Portugal, we did not sleep and kept producing players. This is what Iran misses — a master plan with an infrastructure and individual support.”

If all goes well, the next stage of the plan is within reach. Iran has appeared in four World Cups but has yet to survive the group stage.

Iran performed well in 2014, but this is a different team now — more cosmopolitan, confident and consistent. Young stars like striker Sardar Azmoun and midfielder Saeid Ezatolahi are already in Russia but ready to make the jump to the big leagues and expand further the country’s growing pool of players who are active and impressing in Europe.

“We have built a team and a squad of 26 and more players and I have more options,” he said. “I have three goalkeepers, three right-backs and so on. At the next World Cup, I can rest people and keep them fresh for the games while keeping the same standard.

“This is due to our players being brilliant. I have never seen in my life players who made such sacrifices.”

Now is not the time to stop.

“My goal and dream are to get to the knockout stage at the 2018 World Cup. I am fighting against this satisfaction disease. We should not be satisfied with the first round. We need to be ambitious. We need to think big. We will not go to Russia as tourists.”


Bardia 
June 16

Comments:
کی‌روش در این باره گفت: «ما تیمی متشکل از 26 بازیکن را شکل داده‌ایم و گزینه‌های زیادی در دسترس داریم. من سه دروازه‌بان، سه مدافع راست و غیره دارم. در جام جهانی 2018 می‌توانم به بازیکنانم استراحت بدهم و آنها را در عین حالی که در همان استاندارد نگه می‌دارم، برای بازی‌ها سرحال نگه دارم. این بدین خاطر است که بازیکنان ما فوق‌العاده هستند. در طول دوران مربیگری‌ام هرگز چنین بازیکنانی ندیده‌ام که اینطور از خودگذشتگی کنند.»
http://www.khabaronline.ir/detail/677105/sport/iran-soccer


Gorbi 
June 15

Comments:
تمام گل‌هایی که ایران را به جام‌های جهانی رساند


Gorbi 
June 15

Comments:
تمام گل‌هایی که ایران نخورد تا به روسیه برسد


Gorbi 
June 15

Comments:
One of the comments regarding the post below... It makes logical sense to me...

هر چهار سال ما این بحث رو میکنیم و باز میبینم که دوستان همون اشتباهات گذشته رو تکرار میکنند. خلاصه کلام, سید ۳ یا ۴ هیچ تاثیری در شانس قرار گرفتن در گروه آسانتر ندارد. اجازه بدهید توضیح دهم. میدانیم ۱۴ تیم از اروپا, ۵ تیم از آفریقا, ۴.۵ تیم از آمریکای جنوبی (به احتمال زیاد ۵ تیم), ۴.۵ تیم از آسیا (به احتمال زیاد ۵ تیم) ۳.۵ تیم از آمریکای شمالی, (۳ تیم), و نصف تیم از اقیانوسیه (صفر تیم) در تورنمنت حضور خواهند داشت. اگر جام جهانی فردا شروع میشد, با در نظر گرفتن رنکینگ فعلی و وضع کنونی جدولها در قاره های مختلف, این ۸ کشور در سید یک قرار میگرفتند: روسیه, برزیل, آرژانتین, آلمان, شیلی, کلمبیا, فرانسه و بلژیک. یعنی ۴ کشور از آمریکای جنوبی و ۴ کشور از اروپا. ۲۴ تیم باقیمانده در سید های ۲, ۳ و ۴ قرار میگیرند ( ۸ تیم در هر سید) , حالا, قوانین زیر بر سید بندی اولویت دارند: ۱) تیمهای هم قاره نمیتوانند در یک گروه قرار بگیرند (بغیر از اروپا ) ۲)مجموع تیمها از قاره های آسیا, آفریقا, آمریکای شمالی در هر گروه نمیتواند از ۲ بیشتر باشد. (مثال؛ ایران, آمریکا و تونس نمیتوانند در یک گروه باشند) با توجه به نکات بالا, فرمت ۸ گروه, بدون در نظر گرفتن تیمهای آفریقا, آسیا و آمریکای شمالی چیزی شبیه به این خواهد بود: ۱) اروپا, اروپا, ۲) اروپا, اروپا, ۳) اروپا, اروپا, ۴) اروپا, اروپا, آمریکای جنوبی ۵) آمریکای جنوبی, اروپا, اروپا, ۶) آمریکای جنوبی, اروپا, اروپا, ۷) آمریکای جنوبی, اروپا, ۸) آمریکای جنوبی, اروپا, اگر قبول داشته باشیم که سطح فوتبال اروپا و آمریکای جنوبی از سطح فوتبال ما بالاتر است و در نهایت با آمریکای شمالی و آفریقا هم سطح هستیم, همانطور که ملاحضه میفرماید, هیچ فرقی نمیکند که ما در سید ۳ یا ۴ قرار بگیریم. صرف نظر از بحث بالا, به نظر من هم مهم است که بازیهای باقیمانده را با پیروزی پشت سر بگذاریم چون تاثیر مثبتی در بالا بردن اعتماد به نفس خواهد داشت.


Gorbi 
June 15

Comments:تیم‌ملی فوتبال ایران برای نخستین بار شانس دارد تا در «سید سوم» برای قرعه‌کشی رقابت‌های جام‌جهانی قرار بگیرد

[17-6-13-1821photo_2017-06-13_01-05-12]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛تیم‌ملی فوتبال ایران کار صعود به جام‌جهانی را در فاصله دو هفته مانده به پایان مرحله مقدماتی تمام کرد و پس از روسیه میزبان و برزیل سومین تیمی لقب گرفت که راهی این رقابت‌هاشد.اتفاقی که بدون شک تاثیر بسزایی خواهد داشت و باتوجه به پیروزی های ایران و شکست ناپذیری در مرحله مقدماتی می تواند سرنوشت متفاوتی را در سیدبندی جام جهانی برایش رقم بزند.

آخرین بیانیه فیفا در خصوص سید بندی جام جهانیاین بود که تیم ها بر اساس رده بندی ای که در ماه اکتبر اعلام می شود در سید هاقرار می گیرند.بر این اساس غیر از روسیه میزبان که در سید یک حضور دارد سایر تیمها بر اساس رتبه ای که در رنکینگ می گیرند در ۴ سید تقسیم بندی می شوند.ایران یشاز این ۴ دوره در رقابت های جام جهانی حضور داشته است و در همه این ادوار در سیدآخر حضور داشته است اما این دوره با توجه به صعود مستقیم به جام جهانی و احتمالاصعود چند پله ای در رنکینگ فیفا ممکن است که به سید سوم راه پیدا کند.

بر اساس آخرینرده بندی فیفا شاگردان کی روش در ربته ۳۰ جهان قرار داشتند حتی اگر فرض را بر اینبگیریم که همه تیم های بالای سر ایران به جام جهانی راه پیدا کنند صعودی ۶ پله ایمی تواند ایران را در سید سوم قرار بدهد.

نگاهی اجمالی به نحوه سید بندی فیفا نشان می دهد که ۳۲ تیم راه یافته به جام جهانی بر اساس رده بندی فیفا مرتب می شوند و هفت تیم نخست به اضافه روسیه در سید یک قرار می گیرند، تیم های هشتم تا شانزدهم، هفدهم تا بیست و چهارم و بیست و پنجم تا سی و دوم نیز به ترتیب درسیدهای دوم، سوم و چهارم قرار می گیرند.البته همه این ها فرضیه است و شاید همه تیمهایی که بالای سر ایران قرار دارند رنگ جام جهانی را هم نبینند.به همین دلیل احتمالا نیازی به صعود شش پله ای نخواهد بود و ایران می تواند با قرار گرفتن درهمین رنکینگ به سید سوم راه پیدا کند.احتمالا به همین دلیل هم هست که کی روش ازعلاقه اش برای شکست دادن کره جنوبی و سوریه در دو بازی تشریفاتی آخر ایران حرف میزند.دو دیداری که می تواند آمار ایران در فیفا را ارتقا بدهد و شرایطی را فراهم کند تا ایران با قرعه ای خوب به جام جهانی برسد.


Gorbi 
June 15

Comments:


Cyruss 
June 15

Comments:
کیروش  کبیر  رفت  سر  قبر  کوروش  کبیر  

[image]


Cyruss 
June 15

Comments:
Tourang pay your bills man. I can't get to your site.
 < Previous 30
Page:
Next 30 >  

Back to Iranian Football Page